jas i malgosia pulawy (5)

jas i malgosia pulawy (3)

          To miejsce, w którym każde dziecko czuje się wspaniale i nie przejdzie obojętnie obok wejścia bo wie, że wejście prowadzi do Krainy Zabaw Jaś i Małgosia w Puławach – zobacz link. Znajdziemy tu wszytko: trampoliny, zjeżdżalnię, tunele, tory przeszkód, kolorowe salki wypełnione zabawkami i książkami, a od niedawna nowiutki X-BOX na potężnej plazmie. Po prostu bomba:) I właśnie w takim miejscu wykonałem ostatnimi dniami sesję dziecięcą. Śmiało można powiedzieć, że jest to przestrzeń niemal stworzona do tego rodzaju sesji zdjęciowych: kolorowa i budząca radość na duszyczce każdego dzieciaczka 🙂

jas i malgosia pulawy (5)

zdjecia rodzinne pulawy (5) zdjecia rodzinne pulawy (4)zdjecia rodzinne pulawy (2)zdjecia rodzinne pulawy (3) jas i malgosia pulawy (1)jas i malgosia pulawy (4)

jas i malgosia pulawy (2)sesje rodzinne pulawy (5) sesje rodzinne pulawy (4)sesje rodzinne pulawy (2)

zdjecia rodzinne pulawy (1)

 

              Powyższe zdjęcia przedstawiają kompleks Krainy Zabaw Jaś i Małgosia znajdujący się w pasażu TESCO w Puławach, poniżej zaś zdjęcia wnętrz drugiego lokalu w Galerii Zielonej. Enjoy 🙂sesje rodzinne pulawy (7)sesje rodzinne pulawy (6)sesje rodzinne pulawy (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *